Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Pronájem hausbótu bez průkazů po celé Evropě!

Staňte se kapitánem své vlastní lodi a objevte nádherné vodní cesty napříč Evropou. Stačí vybrat vhodný hausbót, destinaci a termín a Vaše lodní dobrodružství může začít! Podívejte se, kolik různých vodních cest a lodí máte na výběr. Ať už Vás láká pronájem hausbótu ve Francii, Holandsku či jiné oblíbené destinaci, jsme si jisti, že si vyberete. Žádná předchozí zkušenost či licence není nutná. Vstupte na palubu hausbótu a po krátkém zaškolení můžete svým vlastním tempem vyplout kamkoliv budete chtít . Ať už hledáte cenově dostupnou dovolenou, nebo chcete poznávat nové kraje, slibujeme Vám báječné okamžiky, na které nezapomenete!

Francie

Francie

Francouzská síť vodních kanálů je unikátní především svojí velikostí, která v Evropě nemá obdoby.

Holandsko

Holandsko

Na bezpočetných vodních cestách objevíte pravý „flér“ Holandska: města, vesnice, větrné mlýny a kanálové mosty zrcadlící se v třpytivé vodní hladině.

Německo

Německo

Navštivte zemi plnou jezer, řek, kanálů, gastronomického pokušení a kultury, která Vás pozvedne na duši.

Česká republika

Česká republika

Objevte naše největší řeky a krásy naší země ze zcela nové perspektivy - paluby vaší lodi.

Polsko

Polsko

Více než 2 000 navzájem propojených jezer obklopených divokou přírodou a přístavními městečky.

Itálie

Itálie

Okouzlující Benátská laguna nabízí nejen slavné Benátky, ale i umění, historii a nádherné pláže.

Anglie

Anglie

Kriket a čaj o páté jsou tu staletou tradicí. Temže vás provede historií a okouzlí okolní krajinou.

Irsko

Irsko

Nejznámější a nejnavštěvovanější vodní cestou Irska je kanál Shannon-Erne, který měří 63 km, na kterých Vás čeká 16 zdymadel a 34 mostů. 

Skotsko

Skotsko

Plavba po kanálu Caledonian vám dá ochutnat pravou vysočinu. Prohlédněte si památky v Loch Oil a navštivte obrovský park vybavený vodními sporty Great Glen Water Park.

Belgie

Belgie

Plujte hustou sítí klidných kanálů a řek. Ochutnejte belgické pralinky a objevte města bohatá na historii.

Chorvatsko

Chorvatsko

Zavítejte do snad nejpopulárnější turistické destinace všech Čechů, do Chorvatska, a poznávejte tuto zemi z jiné perspektivy, a to z paluby vlastní lodi.

Portugalsko

Portugalsko

Grande lago nabízí pláže, koupání v čisté a teplé vodě, rybaření, projížďky na kolech, rozmanitou faunu a flóru nebo historické památky jako jsou různá opevněná města.

Švédsko

Švédsko

Plujte po technickém zázraku severské monarchie Švédska. Na kanálu Göta, jehož stavba započala již v 19. století, je Vám k dispozici 190km vodních cest s 58 zdymadly.

Vyberte si lokalitu a trasu plavby podle svého přání. Můžete upřednostnit pamětihodnosti, cykloturistiku v okolí, nerušenou přírodu a koupání, rybaření, místní gastronomii, vinařské oblasti s ochutnávkami podél trasy, koupání       v moři a středomořské klima, nerušenou přírodu s množstvím jezer.

Potřebujete poradit? Máte otázky?
Kontaktujte nás na tel. +420 730 848 736 nebo zašlete nezávaznou poptávku!

Sledujte nás