Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Pénichette Flying Bridge 1022FB ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ Exclusive

Pénichette Flying Bridge 1022FB ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ ⚓ Exclusive

Nejnižší

1862 €

Běžná

2793 €

Nejvyšší

3094 €

Nezávazně rezervovat

  Nejoblíbenější trasy s tímto hausbotem

  Nenašli jsme nic…

 • Velikost lodi (počet kajut) : 1
 • Dostatečné pohodlí pro (počet osob) : 2
 • Vyspí se (max. počet dosp. osob) : 2
 • Počet koupelen: 1x sprcha/1x WC

Popis hausbótu Pénichette Flying Bridge 1022FB

Pénichettes 1022FB - novinka ve flotile od roku 2010 - byla navržena speciálně tak, aby nabídla maximální komfort a luxusní dovolenou pro dvě osoby.

V přední části lodi je k dispozici jedna prostorná kajuta s lůžkem o velikosti 1,60 x 2 m, sepárátní sprchový kout a separátní WC. Ve střední části lodě se nachází plně vybavená kuchyně s chladničkou a mrazákem, 3-plotýnkový vařič s troubou a grilem a mikrovlnná trouba. Vedle kuchyně je salon vybavený rádiem s 8 reproduktory, přičemž dva z nich jsou umístěny na horní palubě. Na horní terase je stolek, lavice k sezení a druhé stanoviště kormidelníka.

Penichettes 1022FB je k dispozici ve Francii na Canal du Midi.

Technický popis

 • Délka lodi: 10,20 m
 • Šířka lodi 3,55 m
 • Ponor: 0,85 m
 • Stojná výška: 1,92 m
 • Nádrž na vodu: 600 l
 • Nádrž na naftu: 560 l
 • Počet kajut: 1
 • Počet koupelen: 1
 • Počet lůžek max.: 2
 • Zásuvky pro 230V + 12V
 • 2x stanoviště kormidelníka
 • Centrální topení
 • Příčné kormidlo

Podmínky pronájmu

 • Locaboat
 •  
 •  

Co je obsaženo v ceně pronájmu?

pronájem lodi s celkovým vybavením včetně nádobí a lůžkovin (viz Inventární list), pojištění lodi, plynová láhev (13 kg), tzv. kapitánská knížka, instruktáž k obsluze a řízení lodi, servis při nehodě po celou dobu plavby (během otvíracích hodin), pojištění proti ztrátě

Co není obsaženo v ceně pronájmu?

doprava na místo, strava, pohonné hmoty, plyn a mazací oleje spojené s provozem lodi (viz níže Spotřeba nafty), říční mapa, pojištění proti zrušení cesty (nepovinné), příplatek za jednosměrnou plavbu a další doplňkové volitelné služby, tzv. Extras

Vratná kauce za pronájem hausbótu

Kauce se skládá v EUR v hotovosti či kartou na bázi před vyplutím, je vratná v případě odevzdání lodi v řádném stavu, uklizené, beze škod, na sjednaném místě a ve sjednaném čase a s plným inventářem. Na bázi vám bude nabídnuto pojištění kauce pro případ škodné události. Výše kauce se pohybuje od 800 do 1710 € podle typu a velikosti lodi.

Některé společnosti vyžadují též kauci na úklid, příp. kauci na pohonné hmoty.

Rezervace a zaplacení zálohy

Po výběru vhodné lodi obdržíte po dohodě s námi na zvolenou loď rezervaci. Tato rezervace je nezávazná a trvá většinou 7 dnů.

Pro závaznou objednávku, t.j. uzavření smlouvy je třeba zaplatit zálohu ve výši 40% z ceny pronájmu. Šest týdnů před odjezdem doplatíte zbytek ceny pronájmu a po jejím uhrazení Vám zašleme nejpozději 14 dnů před odjezdem informace k nalodění a k bázi (přístavu).

Příjezd do přístavu nalodění

V podkladech pro cestu, které od nás obdržíte před odjezdem, je přesně popsáno, jak dosáhnout naloďovací přístav, tzv. bázi (autem, železnicí anebo letadlem). Některé přístavy jsou velké, jiné menší. Společnosti se snaží, aby přijetí bylo všude co nejsrdečnější.

Personál charterových společností je vám po celou dobu k dispozici. Asi 15 minut trvá vyřízení vstupních formalit: podpis Smlouvy o pronájmu lodi, složení kauce, objednávka volitelných doplňkových služeb a — v případě jednosměrné plavby — objednávka transferu. Na bázi obdržíte složku s technickými informacemi k lodi a můžete si zakoupit říční mapu s průvodcem obsahujícím turistická doporučení ve zvolené lokalitě (možnosti nákupů, restaurace, muzea apod.). Kapitánskou knížku s technickými informacemi obdržíte naším prostřednictvím již před odjezdem z ČR.

Instruktáž k řízení lodi

Následně obdržíte instruktáž k obsluze a řízení lodi, včetně informací o proplouvání zdymadly. K lodi za vámi přijde technik, který vás teoreticky a příp. i prakticky seznámí s technickým chodem lodi, se způsobem manévrování s lodí a budete seznámeni s vnitřním vybavením a inventářem na lodi.

Spotřeba nafty hausbótu

Při plánování plavby je třeba počítat s doplatkem za pohonné hmoty související s provozem lodi.  Na konci plavby proběhne odečet naplutých "motorhodin" na měřáku lodi a vy v hotovosti na bázi doplatek uhradíte.
Výše doplatku je stanovena paušálem za tzv. motorovou hodinu (spotřeba běžícího lodního motoru), který zahrnuje pohonné hmoty (naftu), plyn, mazací oleje a opotřebení motoru. Počet spotřebovaných motorových hodin závisí samozřejmě na vás, ale můžete počítat průměrně s 5 motorovými hodinami denně.
Ceny paušálu se mění podle tržních cen a typu sezóny.
(ceny se mohou měnit v závislosti na cenách nafty).
 
Výše paušálu za "motorhodinu" v r. 2011 - aktuální tarify společnosti Locaboat Holidays:
 
Cena pohonných hmot 1,23 € x spotřeba v litrech daného typu lodě (viz katalog) x počet naplutých hodin denně x počet dnů.
Např. loď typ P1107, 4 l/hod, na trase Argens/Carcassonne a zpět 3 hod/den = 1,23 x 4l x 3 hod x 6 dní plavby = 103,32 €

Sledujte nás