Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone
Novinky a články

Novinky a články

 

 

Jarní Francie až s 30% slevou

Jarní Francie až s 30% slevou 16. 2. 2018

Zimní olympiáda pomalu vrcholí a přístavy se pomalu chystají na jaro. Buďte při prvních plavbách po řekách a kanálech u toho. Předsezónní pronájmy jsou za hubičku. Není nač čekat, zima za chvíli skončí a štěstí přeje připraveným.
Jak vybrat destinaci pro rodinnou plavbu

Jak vybrat destinaci pro rodinnou plavbu 17. 1. 2018

Dovolená na lodi nabízí mnoho aktivit a možností, jak strávit ty nejúžasnější prázdniny s nejmenšími na palubě. Na co se zaměřit při výběru destinace, aby Vaše ratolesti bavila a vy si ji také pořádně užili?
Představujeme královnu vodních cest - loď Magnifique

Představujeme královnu vodních cest - loď Magnifique 8. 1. 2018

Je prostorná. Je luxusní. Je vhodná pro velkou rodinu nebo partu přátel. Řeč je o lodi Magnifique - královně vodních cest. Do terasy se hned zamilujete. Popíjení vína pod širým nebem za západu slunce nebo chytit ten správný bronz už nebude jen snem. Pojďte s námi nakouknout do kajuty.
Plujte Francií s 20% slevou - jen do konce roku

Plujte Francií s 20% slevou - jen do konce roku 25. 12. 2017

Vydejte se objevovat ty nejkrásnější vodní cesty -  Canal du Midi, řeku Lot, Burgundy nebo Alsasko a ušetřete 20 % z ceny pronájmu. Nabídka platí pro všechny francouzské destinace, pro pronájmy v délce min. jeden týden uskutečněné během března a dubna.
TIP: Jak na dárek od Ježíška?

TIP: Jak na dárek od Ježíška? 7. 12. 2017

Svět se prý dělí na dvě skupiny lidí: v první jsou ti, kteří trpí nákupní vánoční horečkou a ve druhé ti, kteří mají horečku z těchto lidí. Ať už patříte kamkoliv, můžete potěšit své blízké třeba poukazem na pronájem lodi. Důvodů může být hned několik.
Friuli, region rybářů a skvělých vín

Friuli, region rybářů a skvělých vín 26. 10. 2017

Italský region Friuly je kouzelný kraj, ze kterého se nebudete chtít vrátit. Kraj moře, ostrovů, historie a skvělého vína.
Sezóna 2018 už klepe na dveře

Sezóna 2018 už klepe na dveře 12. 10. 2017

Rozmýšlíte se, jestli příští rok zvolit First Minute a objednat si loď už teď, nebo počkat co přinese příští léto v Last Minute slevách? Pak je tento text právě pro vás.
Ochutnejte nejslavnější specialitu Canal du Midi

Ochutnejte nejslavnější specialitu Canal du Midi 12. 10. 2017

Uvařte si společně s námi nejslavnější specialitu jihozápadní Francie, kraje kde se nachází středověký hrad Carcassone, sluncem zalité vinice a překrásný Canal du Midi, památka UNESCO.
Babí léto a podzim - skvělé období pro lodní dovolenou

Babí léto a podzim - skvělé období pro lodní dovolenou 21. 9. 2017

Na sklonku léta a začátkem podzimu je na kanálech a řekách krásně. Voda je teplá, příroda se zabarvuje a ceny pronájmů prudce klesají. Aktuálně Vám můžeme nabídnout slevy až 30 %, na jednosměrné plavby i 50 %.
Představujeme Vám našeho nového fríského partnera

Představujeme Vám našeho nového fríského partnera 31. 8. 2017

Holandsko v plném komfortu a pohodlí, po kterém toužíte.  
Indiánské léto s Locaboat

Indiánské léto s Locaboat 5. 8. 2017

Traduje se, že září a říjen jsou nejlepšími měsíci k vychutnání si Burgundska nebo jižní Francie. Připravili jsme pro Vás slevu až 63 % na lodě Locaboat v měsíci září a říjnu. Nabídka je platná do 31. srpna 2017.
Zaplatíte méně, uplujete více

Zaplatíte méně, uplujete více 15. 6. 2017

Jednosměrné plavby jsou v last minute nabídce s 50% slevou. 
Obeplujte Jedenáct fríských měst

Obeplujte Jedenáct fríských měst 8. 6. 2017

Provincie Fryslân, jejímž hlavním městem je Leeuwarden, je známá především skvělými podmínkami pro vodní turistiku. Naše fríské dobrodružství s názvem „Jedenáct fríských měst“ započne v Koudumu.
Okouzlující plavba Benátskou lagunou

Okouzlující plavba Benátskou lagunou 8. 6. 2017

Benátská laguna nabízí nejen slavné Benátky, ale i umění, historii a nádherné pláže.
Prázdninová Francie s 30% slevou

Prázdninová Francie s 30% slevou 1. 6. 2017

Vyberte si loď pro prázdninovou plavbu ve Francii s 30% slevou
Last minute slevy padají na maximum

Last minute slevy padají na maximum 26. 5. 2017

Last minute nabídka je v plném proudu a vy můžete ušetřit za lodní dovolenou až polovinu peněz. Vyberte si z nabídky lodí se slevou 50%
Kapitánské kurzy VMP

Kapitánské kurzy VMP 11. 5. 2017

Staňte se kapitánem lodi a vyplujte na vnitrozemské vodní cesty, ale třeba i na moře! 
Proč je lodní dovolená na řece Lot jedinečná?

Proč je lodní dovolená na řece Lot jedinečná? 28. 4. 2017

Chcete vyplout do kraje, který každoročně vyhrává nejoblíbenější destinaci klientů? Toužíte po tom vidět něco neokoukaného? Pak je pro Vás plavba po řece Lot tím pravým! Tato meandrovitá řeka v sobě snoubí nádhernou přírodu, historii a koupání v jeden neopakovatelný zážitek! 
Levněji už to opravdu nejde

Levněji už to opravdu nejde 24. 4. 2017

Chcete získat 4,5 dne na lodi zdarma, plout na prostorném moderním hasbótu a objevovat krásy přímořské oblasti Camargue ve Francii?  Přesně takovou plavbu Vám nabízíme za pouhých 800 €.
Camargue: ráj fauny a flóry. Nyní s 20% slevou!

Camargue: ráj fauny a flóry. Nyní s 20% slevou! 14. 4. 2017

Pokud vás láká slunečné počasí od dubna do října, plavební oblast, kde vás nebrzdí žádná zdymadla a kde jsou vyhlášené farmy na pěstování ústřic, a chcete si užívat zábavu na rodinných plážích v Palavas-les-Flottes, La Grande Motte a Carnon, tak vyplujte do Camargue.
Kondiční plavby na Vltavě

Kondiční plavby na Vltavě 6. 4. 2017

Jak se říká: těžko na cvičišti, lehce na bojišti. Na řekách toto pravidlo platí obzvlášť. Připravili jsme pro Vás kondiční plavby, kde se naučíte manévrovat s lodí a společně zvládneme prvotní trému. Vaši dovolenou si pak zajisté užijete o to víc!
Vyplujte s přáteli na průzračná jezera!

Vyplujte s přáteli na průzračná jezera! 31. 3. 2017

Meklenbursko se vyznačuje panenskou přírodou a rozmanitou faunou a je z České republiky vzdálené co by kamenem dohodil. Vyplujte a využijte skvělou akční nabídku! Domluvte se s přáteli nebo rodinou a budete mít dovolenou o poznání levnější! 
Jarní akční nabídky

Jarní akční nabídky 24. 3. 2017

Poslední březnové dny Vám ještě dají šanci rezervovat loď s obrovskými slevami! Pokud už máte deště plné zuby, tak vyplujte za sluncem. Jestliže jste spíše příznivcem poznávání nových míst a chutí, tak vězte, že právě na jaře je pro vaše toulky ta nejvhodnější doba....
Ráj vinařů i pivařů, takové je Alsasko!

Ráj vinařů i pivařů, takové je Alsasko! 23. 3. 2017

Vyplujte do Alsaska za poznání místní kosmopolitní atmosféry, vína či dokonce piva. Ochutnejte některou z místních specialit vyrobených ze švestek, slavný quiche Lorraine nebo pokrm z račího masa. I příznivci vodních sportů nepřijdou zkrátka.
Saona: lodní dobrodružství vhodné pro začátečníky

Saona: lodní dobrodružství vhodné pro začátečníky 16. 3. 2017

Nechcete-li cestovat daleko, ale chcete-li poznat kus pořádné Francie, vyplujte na řeku Saone. Tato plavbu bude plavbou za kulinářskými zážitky krajem hojnosti.
Středověké vesnice a světoznámé vinice: objevte laterální kanál řeky Loiry

Středověké vesnice a světoznámé vinice: objevte laterální kanál řeky Loiry 9. 3. 2017

Jedna z nejrozmanitějších plavebních oblastí se vine jen dvě hodiny jízdy autem jižně od Paříže přes středověké vesničky plné historie a světoznámé vinice. Vždyť kde jinde mají vyhlášenější víno než právě v Sancerre?
Po Frísku (nejen) za gurmánskými zážitky

Po Frísku (nejen) za gurmánskými zážitky 2. 3. 2017

Frísko se svou charakteristikou drobně vymyká všem zažitým stereotypům. Menší městečka nizozemského severu však nemají o nic méně lákadel než větší "holandská" města.
Podzimní rybaření v Meklenbursku

Podzimní rybaření v Meklenbursku

Místní fauna a flóra je natolik pestrá, že bylo okolí jezera Müritz vyhlášeno národním parkem. Meklenbursko není jen o přírodě, na své si zde přijdou též milovníci historie. My Vás ale nyní chceme zlákat na zážitky především pro rybáře.
Objevte kouzlo a klid Canal du Nivernais

Objevte kouzlo a klid Canal du Nivernais

Řeka Yonne a Canal du Nivernais protékají malebnou krajinou, jež získala svou reputaci především díky vinicím, které produkují vína světového věhlasu.
Budujte tým na lodi

Budujte tým na lodi

Potřebujete zlepšit mezilidské vztahy ve třídě, ve firmě, ve sportovním klubu? Nic jiného neutuží Váš kolektiv tak jako společné lodní dobrodružství. Na lodi se chvíle pohody střídají s chvílemi plnými adrenalinu.
Věnujte dovolenou k Vánocům!

Věnujte dovolenou k Vánocům!

Mnoho z nás zaznamenalo, že do Vánoc již moc času nezbývá. Pokud ještě nemáte ani tušení, co darovat svým blízkým k Vánocům, tak nepropadejte panice! Buďte kreativní a udělejte opravdovou radost...
Nejoblíbenější destinace 2016: Lot

Nejoblíbenější destinace 2016: Lot

Tip! Řeka Lot se líně klikatí jihozápadem Francie. Pokud během plavby zvednete hlavu, pohled na gigantické skalní masivy Vám vezme dech. Místní krajina je dramatická a tajemná.
Mazury: pestrý kraj plný unikátů

Mazury: pestrý kraj plný unikátů

Varmijsko-mazurské vojvodství z velké části sousedí s Kaliningradskou částí Ruska. Celkově se na tomto území vystřídalo ve své vládě mnoho národů a etnik, je tedy velmi pestré a má svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout.
Objevujte krásy České republiky

Objevujte krásy České republiky

Asi Vás nepřekvapí, že jednou z nejoblíbenějších destinací našich klientů je právě Česká republika. Vždyť kdo by nechtěl naši zemi poznat z jiné perspektivy, a to právě z paluby vlastního plovoucího hotelu - z hausbótu?! Kdo bude číst dál, dozví se, že nabízíme dvě nové destinace na jihu Čech.
Středomořská atmosféra se vším všudy!

Středomořská atmosféra se vším všudy!

Vyplujte vstříc Camargue a pozorujte přelety ledňáčků, majestátní plameňáky či volavky zrovinka si shánějící večeři. Nebuďte překvapeni z žebrajících polodivokých koní.
Plavba krajem vína a dijonské hořčice!

Plavba krajem vína a dijonské hořčice!

O vodní toky v Burgundsku není nouze. Stejně tak tu téměř na každém kroku narazíte na vinice. Nově se tomuto regionu, ve kterém se snoubí venkovská krása Francie s podnebím příhodným pro pěstování vinné révy, říká Bourgogne-Franche-Comté.
Vodní sporty a večerní párty - takový je Sneekweek!

Vodní sporty a večerní párty - takový je Sneekweek!

Zavítejte do nádherného a svébytného regionu - Fríska! A kdy jindy než právě na vodní akci roku, Sneekweek!
Alsasko: Různorodost na každém kroku

Alsasko: Různorodost na každém kroku

Pokud nejste pivař, vinař a ani si nepotrpíte na místních gastronomických zážitcích, tak nesmutněte. V Alsasku se dá zažít mnohé. Vždyť jen návštěva sofistikovaného Štrasburku ve Vás zanechá dojem na dlouhá léta. Kosmopolitnější oblast byste hledali marně!
Nejen historie a krásná příroda, to je Anjou!

Nejen historie a krásná příroda, to je Anjou!

Oáza klidu nacházející se 2,5 hodiny jízdy autem od Paříže! Objevujte ten pravý francouzský venkov v kraji plném hradů, zámků a opatství.
Vyplujte na Charente!

Vyplujte na Charente!

Nádherně čistá voda lákající ke koupání, Cognac, mořské plody a římské památky, to vše a mnohem více je řeka Charente.
Bezpečná dovolená? To je plavba na hausbótu!

Bezpečná dovolená? To je plavba na hausbótu!

Individuální dovolená na hausbótu je snad tím nejbezpečnějším druhem dovolené...
Nováček na Mazurách!

Nováček na Mazurách!

Prostorný a komfortní interiér je zárukou skvěle strávené dovolené!
Anjou: Ideální dovolená na francouzském venkově

Anjou: Ideální dovolená na francouzském venkově

Tradice, venkov, zámky, křišťálové vodní cesty a Paříž jen 2,5 hodiny jízdy autem!
Nenechte si ujít plavbu po anglickém skvostu!

Nenechte si ujít plavbu po anglickém skvostu!

James Bond, čaj o páté, tradice, velkolepé památky a nádherná příroda. A samozřejmě také majestátní Temže....
Canal du Midi: Perla mezi vodními cestami

Canal du Midi: Perla mezi vodními cestami

Canal du Midi nejlepším místem pro dokonalou dovolenou na lodi s přáteli či rodinou. Od jara až do podzimu můžete objevovat krásu tohoto kraje, který se koupe v paprscích slunce, z paluby vlastní lodi. Užijte si báječně uvolněnou atmosféru na této nádherné historické vodní cestě.
Poznejte kosmopolitní Alsasko

Poznejte kosmopolitní Alsasko

Směsice kultury, kosmopolitních měst, historických památek, výborných francouzských vín a uchvacující přírody. Ano, takový je francouzský kraj Alsasko ležící v severovýchodním cípu Francie.

 

 

Sledujte nás