Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Sezóna 2019 už klepe na dveře, záloha jen 15%!

Rozmýšlíte se, jestli není příliš brzo pro objednání lodi na příští rok? Rozhodně ne! Včasnou rezervací můžete jen získat.  
Rozmýšlíte se, jestli není příliš brzo pro objednání lodi na příští rok? Rozhodně ne! Včasnou rezervací můžete jen získat.  

To, kdy si objednáte loď, závisí na mnoha okolnostech. Cena, velikost posádky, plánovaná trasa a destinace, termín dovolené - to jsou jen základní faktory, které se odrážejí při výběru lodi.

Pokud už teď víte, s kým poplujete a kolik Vás bude, určitě se vyplatí na nic nečekat a loď zarezervovat.  Včasnou rezervací můžete jen získat! Budete mít na výběr z tras: jednosměrné, zpáteční a nebo v některých oblastech i okružní a hlavně  - všechny lodě jsou nyní k dispozici s až 20% slevou.

First minute v sobě skrývá několik výhod

  • můžete si vybírat mezi širokou nabídkou tras v destinacích po celé Evropě,
  • nejste omezeni volnými termíny,
  • můžete vybírat i z vícetýdenních pronájmů,
  • můžete si vybrat z nabídky renomovaných společností,
  • můžete si vybrat loď podle vašich představ.

Trendem na západě je naprosto běžné, že si loď na další rok pronajímají, hned jak se vrátí z plavby. Ono je to i logické - proč čekat, až Vám někdo jiný vyfoukne loď, kterou chcete přímo před nosem?

1265x400xrheinsburg-023_bb-jpg,qitok-PKw7d33L-pagespeed-ic-jXQM92usnb.jpg

Ale kde na to teď vzít?

Ne každý se může rozhodnout, že zítra vyrazí na loď a zaplatí vše naráz (což je u last minute běžné). Pojďme si shrnout, jaké jsou možnosti.

Loď můžete sehnat od malé (2 osoby - například lodě Cirrus A,B, Helena, Horizon) po velkou (10 a více osob - například lodě Classique, Tarpon 42Drait 77) ve čtyřech třídách Ekonomic, Standard, Comfort a Exclusive. Právě v last minut slevách se často objevuje třída Economic. Vyšší třídy vůbec nebo zřídka. Co se týče kapacity, tak v last minute nejsou k sehnání běžné rodinné velikosti s dostatečným pohodlím pro 4 - 6 osob.

Ceny pronájmů se v hlavní sezóně pohybují od 700 € za malé lodě. Za větší lodě pro 10+ osob a luxusnější je potřeba připlatit (cena se pohybuje od 3000 € do 5000 € za týden pronájmu). Do ceny také zasahuje atraktivnost termínu (před prázdninami a po nich jsou mimosezónní ceny) a atraktivnost destinace a trasy.

Proto jsme pro vás i letos zajistili možnost rezervovat si loď pouze s 15% zálohou.


Výhod je zde hned několik:

  • Máte jistotu termínu, trasy a výběru lodě.
  • ​Cenu pronájmu si rozložíte do několik záloh (splátek) a cenu nemusíte platit najednou:
  1. záloha - 15 % z ceny pronájmu při rezervaci lodě do konce roku,
  2. záloha - 35 % z ceny pronájmu do konce prosince 2018,
  3. záloha - zbytek stačí doplatit 8 týdnů před vyplutím.

Nechci riskovat, že si to posádka rozmyslí

Pokud máte obavy objednávat dovolenou ve velkém předstihu, můžete si pojistit storno plavby. Nic tak neriskujete a můžete se těšit na Vaši lodí dovolenou v roce 2019!

Sledujte nás